Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Гідроізоляція

Гідроізоляція оселі

Для того, щоб вирішити проблему вологих стін, потрібно виявити і усунути її причину. Підвищена вологість стін може бути викликана двома причинами:

  • за рахунок недостатнього прогрівання стіни "точка роси" зміщена всередину приміщення, і волога на стіні – це конденсат з теплого повітря всередині кімнати на холодну стіну (як на пляшці, яка щойно з холодильника). Див. розділ 2 "Утеплення";
  • недосконалість гідроізоляції міжпанельних стиків (швів).

Залежно від стану швів гідроізоляція виконується двома способами: поверхнева гідроізоляція та глибинна гідроізоляція.

Поверхнева гідроізоляція виконується в разі задовільного стану ущільнювача міжпанельних стиків. Поверхнева гідроізоляція включає в себе очищення від пилу, бруду, старого шару герметику і нанесення двох нових шарів однокомпонентного герметику з проклеюванням армуючого  скловолоконного полотна між ними.

Глибинна гідроізоляція виконується в разі незадовільного стану ущільнювача міжпанельних стиків. При глибинній гідроізоляції необхідно видалити старий герметик, армуюче полотно і очистити стики від пилу та бруду, видалити старий міжпанельний ущільнювач і закласти новий ( "Вілатерм" або "ППЖ" ), замастити стики з ущільнювачем двокомпонентною мастикою.

Зателефонуйте за номерами 360 57 50 або 360 80 49 – і ми обіцяємо Вам детальну консультацію по телефону, наш спеціаліст виїде на об'єкт та проконсультує вас безкоштовно (в разі розміщення замовлення в "КиївПромАльп" :))

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия