Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Кронування дерев

Кронування дерев у Києві та Київській області

Замовити глибоке кронуванняКронування дерев це роботи з видалення гілок дерев. Кронування дерев може бути повним або частковим. При повному (глибокому) кронуванні дерев видаляється вся верхня частина крони і залишають тільки обрізки (пеньки) основних гілок, в місці їх відгалуження від стовбура. Часткове кронування дерева це проріджування крони, видалення окремих гілок, підрізка верхньої частини дерева, де воно може дотикатися до ЛЕП і т.д.

Про кожен тип кронування слід сказати окремо.

Глибоке кронування дерев - проводиться для підтримки життєвої сили рослини, в період коли дерево починає старіти, (для тополь, якими так багатий Київ, це 40-60 років, липи активно живуть і розвиваються до 80-ти років). Повне кронування це серйозна, відповідальна і трудомістка процедура. Її слід проводити лиш підготовленим спеціальним чином висотникам - арбористам. Масивні гілки при падінні складають небезпеку для пішоходів, будівель і автомобілів. Правильно підготовлене повне кронування дерев дозволить продовжити життя рослинамПовне кронування дерев Київ Києва, не укоротивши при цьому життя людей. Після глибокого кронування дерев - постарілі рослини впадають в адаптаційний період, перебудовуючись під нову форму крони, який триває від двох до чотирьох років. Після чого трапляється відновлення крони але в більш естетичному і безпечному вигляді і Київ поверне собі славу найзеленішої столиці Європи.

Часткове кронування дерев необходіне в кількох випадках:

  • Всихання, відгнивання деяких гілок. У такому випадку дерево стає аварійним і вимагає видалення небезпечних гілок.
  • Нависання частини крони дерева на будівлями або іншими крихкими непереміщуваними об'єктами - вимагає акуратного розбирання, нависаючих гілок, по частинах, і спускання частин дерева на землю на мотузках.
  • Доростання дерева до ЛЕП або інших високих об'єктів (балконів, камер спостереження і т.д.). У такому випадку часткове кронування дозволить вберегтися від коротких замикань, обриву ліній, та інших небажаних наслідків виростання дерева у висоту.

Кронування дерев, особливо в такому великому місті, як Київ, це висотно- верхолазні роботи пов'язані з особливою небезпекою. Їх слід довіряти лиш висококваліфікованим фахівцям, які працюють в компанії, що має дозволи на проведення робіт підвищеної небезпеки, лиш у цьому випадку відповідальність за проведення робіт по кронування дерев буде лежати на інженері з техніки безпеки. В іншому випадку, при наймі «вільних бригад » відповідальність за непередбачені ситуації цілком може лягти на плечі, ні в чому не винного, замовника кронування дерев.

Обіцяємо детальну консультацію і попередню ціну на кронування дерев в Києві.

Київ 044 232 69 67
044 360 80 49
МТС 066 385 12 02
Київстар 067 715 65 87
Лайф 093 850 33 34

Кронування дерев замовити Київ Часткове кронування дерев Київ
Послуги з кронування дерев Замовити кронування дерев
Кронування дерев послуги Київ

Зателефонуйте за номерами 360 57 50 або 360 80 49 – і ми обіцяємо Вам детальну консультацію по телефону, наш спеціаліст виїде на об'єкт та проконсультує вас безкоштовно (в разі розміщення замовлення в "КиївПромАльп" :))

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия