Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Очищення дахів від снігу

Очищення дахів від снігу та льоду

Очищення дахів від снігуМи живемо у чудовій країні - Україні! Внашій батьківщині, на радість людям, взимку випадає сніг. І щоб сніг залишався веселою розвагою для діточок і не перетворився на проблему або лихо - необхідно вчасно замовляти чистку дахів від снігу, криги і бурульок.

Вчасно замовивши прибирання снігу з дахів ви:

  1. Убезпечите приміщення від протікань даху. Адже неочищений сніг на покрівлі замерзаючи вночі і розтаючи в ден, утворює крижані греблі, що перешкоджають правильному відведенню води з даху; таким чином на даху збираються калюжки талого снігу та вода протікає на горище.
  2. Знімете навантаження в сотні кілограм снігу на конструкцію вашого даху. В особливо запущених випадках вчасно неприбраний сніг ламає крокви даху або деформує покрівельний матеріал.
  3. Уникнете безконтрольного сходу снігу з даху. Сніжно-льодові маси накопичені за зиму на не очищенних дахах складають потенційну небезпеку в першу чергу для пішоходів. Також і водовідвідна система даху (горизонтальні ринви, воронки, вертикальні стічні труби) страждають від несвоєчасної чистки дахів від снігу.
  4. Регулярне очищення дахів від снігу не дає намерзати бурулькам - кондиціонери, антени і полыкорбонатні дашки будуть убезпечені, а люди безпечно гулятимуть у дворі вашого будинку.

Існують типи будівель які не потребують очищення снігу з дахів. Це будови які мають двосхилі дахи з гострим кутом нахилу, без розжолобків, водостоків, а також герметичні плоскі дахи з бетонною, монолітною основою. На скатних дахах сніг сходить по всьому периметру, який повинен бути закритий для проходу та проїзду. На плоских дахах сніг тане сам не створюючи загрози будові і пішоходам.

Очищення дахів від снігу КиївАле якщо ваш дах має зовнішню водостічну систему, складну конструкцію з маленьким кутом нахилу і під будинком тротуар або парковка вам просто необхідна регулярна чистка даху від снігу. Дуже часто прибирання снігу з дахів замовляється коли проблеми вже дали про себе знати. Найчастіше на даху вже намерзло багато льоду і це суттєво ускладнює видалення снігу та бурульок з даху. Правильніше замовляти більш просте і дешеве, регулярне очищення снігу з дахів. Тоді не доведеться ремонтувати залиті талою водою приміщення і відновлювати водовідвідну систему / побиті автомобілі. Очищення дахів від снігу й бурульок можливе на абонентській основі, в такому випадку замовнику не доведеться стежити за кількістю снігу, що випав і станом даху, фахівці ТОВ «КиївПромАльп», виїхавши на об'єкт визначать необхідність чищення даху від снігу та льоду. І оперативно проведуть роботи з прибирання снігу з даху.

Очищення дахів від снігу та льоду може проводиться двома способами: механічним і термальним.

У разі якщо сніг випав відносно недавно і не було кількох циклів замерзання / танення досить механічно, пластиковими лопатами очистити дах від снігу. Такий спосіб відносно простий і дешевий. Але якщо на даху намерзли бурульки і крижані греблі, не завжди можна прибрати лід з даху, не попсувавши покрівельного матеріалу. Для таких робіт з видалення криги з даху ТОВ «КиївПромАльп» використовує гарячу воду яка під напором подається на дах. Такий спосіб дозволяє очистити дах від льоду віддтоплюючи великі брили криги, і зберегти цілісність покрівельного матеріалу.

Але як бути з бурульками які вже намерзли над кондиціонерами, полікарбонатними дашками або припаркованими непереміщуваними автомобілями (буває і таке!). У таких випадках бурульку не можна видаляти механічно або теплою водою, адже існує ризик що лід зірветься і пошкодить цінні речі. Для видалення таких, проблемних, бурульок ми використовуємо газовий пальник який поступово, знизу вгору розтоплює крижану бурульку.

У зв'язку з підвищеною небезпекою висотно верхолазних робіт з чищення даху від снігу, такі роботи дозволено проводити тільки фірмам мають спеціальні дозволи за допомогою навченого персоналу професіоналів висотників і верхолазів. Також необхідно огороджувати периметр очищуваних дахів, обмежити потік пішоходів і автомобілів. Можливий безготівковий розрахунок за послуги з очищення даху від снігу.

Не залежно від типу Вашого даху і кількості снігу і льоду на ньому, ми обіцяємо кваліфіковану детальну консультацію та оперативно виконані роботи з прибирання снігу з дахів.

Київ 044 232 69 67
Київ 044 360 80 49
МТС 066 385 12 02
Київстар 067 715 65 87
Лайф 093 850 33 34

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия