Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Інші висотні роботи

Інші висотні роботи:

1. Комплекс висотних робіт з ремонту, обслуговування, очищення металоконструкцій. Висотна мийка (знежирення), грунтовка, фарбування конструкцій. Верхолазні роботи з використанням піскострумних і гідрострумних апаратів. Допомога висотників у діагностиці стану металоконструкцій.

ремонт, обслуговування металоконструкцій діагностика стану металоконструкцій

2. Електрозварювальні роботи на висоті. Висотні роботи по монтажу та ремонту конструкцій, що вимагають застосування електрозварювання. Послуги висотників - електрозварювальників.

Електрозварювальні роботи, висотні роботи

3. Висотні роботи з кронування дерев. При використанні методу промислового альпінізму (розтяжки, підв'язки проблемних гілок) можливе висотне кронування проблемних дерев що ростуть біля ЛЕП, над дахами і т.д.

кронування дерев

4. Висотне миття вікон, фасадів. Верхолазні роботи з миття вікон і фасадів із застосуванням апаратів високого тиску.

миття вікон, фасадів миття фасадів, миття на висоті

5. Висотні роботи з развалки (руйнування) цегляних кладок (труб, фронтонів та ін.).

6. Виконання висотних робіт з установки, настроювання супутникових і ін. антен на будь-яких дахах і вертикалях. Послуги висотників по налаштуванню збитих "тарілок".

7. Прокладка кабелів висотниками. Створення висотних повітряних трас типу "ДАХ-ДАХ".

Прокладка кабелів, створення повітряних трас

8. Висотні роботи з прокладання трас кондиціонерів, допомога висотників з монтажу та підключення зовнішніх блоків кондиціонерів на висоті.

9. Комплекс висотних робіт по монтажу рекламних конструкцій. Висотний монтаж неону, об'ємних букв, герметизація електричних з'єднань на висоті. Послуги висотників по завісці банерів способом пром.альпінізма, висотний монтаж лайт-боксів, екранів, моніторів.

монтаж рекламних оголошень, монтаж неону

10. Будь-які висотні фасадні роботи на кінцевій стадії оздоблювання фасаду в новобудовах. Висотні роботи в недоступних для „люльок” місцях. Послуги пром.альпіністов висотників по фарбуванню, грунтуванню, штукатурці та ін. робіт.

висотні фасадні роботи, оздоблювання фасаду

11. Висотні фасадні роботи перед здачею об'єкта будівництва. Послуги висотників з чищення, миття фасаду, видалення плям фарби, цементу.

12. Висотні роботи з ремонту ліпних елементів фасаду, монтаж і оздоблення легких фасадних конструкцій методом промислового альпінізму. Висотні фасадні роботи з оббивки старих плиткових оздоблень, простукування плитки, висотна діагностика стану фасаду, тех.нагляд висотних будівель.

13. Висотні покрівельні роботи, ремонт жестяних, бітумних, шиферних дахів, висотні роботи з ремонту ринв, водостоків, вертикальних водостічних труб, водостічних воронок, чистка водовідвідних комунікацій висотниками.

14. Висотний монтаж водовідвідних мереж, систем топки снігу, монтаж на висоті повітроводів, витяжок і ін. систем вентиляції. Комплекс висотних бурових робіт.

15. Комплекс висотних і бурових робіт з установки рекуператорів, сонячних батарей, теплонакопичувачів та ін. енергозберігальних систем що вимагають винесення на висоту.

16. Висотні роботи з очищення покрівель складних конфігурацій від снігу, видалення і топка бурульок, проливка водовідвідних комунікацій теплою водою, топка зледенінь на дахах, подача теплої води на висоту рівня даху, бережливе очищення від льоду, теплою водою, м'яких покрівель (дахів).

очищення покрівель, видалення бурульок

17. Послуги висотників з підйому великогабаритних вантажів на висоту вашого поверху, на дах і тд.

підйом ванатажів на поверх, на дах послуги вантажників, підйом великогабаритних вантажів

18. Послуги висотників по зовнішньому фарбування рам, комплекс висотних робіт з герметизації і щздобленню зовнішніх відкосів після заміни вікон, герметизація відливів і козирьків на висоті.

19. Послуги висотників в навішуванні святкових герлянд і прикрас.

навішування святкових гірлянд, прикрас

20. Зовнішне утеплення стін квартир пінопластом, утеплення та гідроізоляція швів панельних будинків, звукоізоляція і утеплення фасадів будинків зовні – останній пункт у цьому далеко не повному списку висотних робіт виконуваних способом пром.альпу.

утеплення стін квартир, гідроізоляція панельних будинків, звукоізоляція

Зателефонуйте зараз за номерами 232 69 67 або 360 80 49 – і ми обіцяємо Вам детальну консультацію по висотним роботам, наш спеціаліст-вісотник виїде на об'єкт та проконсультує вас безкоштовно, (в разі розміщення замовлення в "КиївПромАльп")

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия