Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Чи допоможе теплоізоляція фасаду пінопластом в літню спеку

теплоізоляція фасаду пінопластом в літню спекуТеплоізоляція фасаду - більшість людей замислюються над цим питанням для більш теплого житла в зимовий період. І дійсно теплоізоляція фасаду - ефективний і відносно недорогий спосіб підвищити температуру в будинку в холодну пору року.

Але чи допоможе теплоізоляція фасаду пінопластом в літню спеку?

Є кілька способів знизити температуру в квартирі в літню спеку, теплоізоляція фасаду пінопластом тільки один з них:

  1. Інтенсивно провітрювати вночі, охолоджуючи стіни таким чином, а, в період денного підвищення температури, тримати вікна закритими; не впускаючи жарке повітря в приміщення. Теплоізоляція фасаду пінопластом зробить нічне провітрювання більш ефективним, так як не дасть зовнишнім стінам нагрітися на сонці.
  2. Установка рекуператора повітря. Провітрювання за допомогою рекуператора не дасть літній спеці проникнути в квартиру і зробить повітря свіжим. Установку проточного рекуператора повітря "Прана" замовте у нас! Теплоізоляція фасаду пінопластом сприятиме енергоефективного провітрювання за допомогою рекуператора.
  3. Волога випаровуючись робить повітря прохолодніше. Тому акваріуми, вазони з живими рослинами і просто вологі простирадла - спосіб врятуватися від літньої спеки. Теплоізоляція фасаду пінопластом дозволить використовувати, для боротьби з літньою спекою, такі прості і дешеві способи не вдаючись до встановлення кондиціонерів.
  4. Вентилятор перевірений, простий і ефективний спосіб охолонути під час літньої денного спеки. Але, коли температура в квартирі вище 30-ти градусів, вентилятор не дуже то і допоможе. Теплоізоляція фасаду пінопластом дозволить захистити зовнішню стіну вашої квартири від перегріву в полуденний час літньої спеки.
  5. Установка енергоефективного скла в вікна, дозволить відобразити більшу частину інфрачервоного випромінювання назад на вулицю і не дасть сонцю нагріти ваші кімнати як теплицю. Теплоізоляція фасаду пінопластом в свою чергу захистить від перегріву зовнішні стіни квартири.
  6. Установка кондиціонерів не дешевий, але зручний і ефективний спосіб підтримувати комфортну температуру в квартирі в дні літньої спеки. Теплоізоляція фасаду пінопластом дозволить істотно знизити витрати на електроенергію для кондиціонера, адже через утеплені стіни, квартира не буде так швидко нагріватися.

Спасибі що дочитали до кінця на матеріал про теплоізоляція фасаду пінопластом. Сподіваємося наш досвід буде вам корисний.

Тов "КиївПромАльп"пропонує професійні послуги з теплоізоляції фасаду пінопластом. Зв'яжіться з нами і отримаєте якісну консультацію фахівця, уточніть ціну:

+38 (044) 232-69-67;

+38 (044) 360-80-49;

+38 (067) 715-65-87;

+38 (066) 385 12 02;

(Viber) + 38 (093) 850-33-34;

2326967@ukr.net

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия