Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Чи має сенс утеплення фасадів квартир (Київ)?

Утеплення фасадів квартир Утеплення фасадів квартир - все частіше зустрічається на фасадах київських багатоповер-хових будинків. Нерідко можна помітити людину, що спускається на мотузках по фасаду до потрібного поверху і клеїть пінопласт, свердлить, шпаклює і фарбує. Але що виходить в результаті утеплення фасадів квартир (Київ). Чи є сенс у такій складній і небезпечній роботі по утепленню фасадів квартир, давайте розбиратися.

Отже чи є сенс в утепленні фасадів квартир? Наскільки це складно, дорого і небезпечно? Які плюси дає утеплення фасадів квартир? Які недоліки у поквартирного утеплення фасадів в Києві?

Всупереч традиції, давайте, спочатку, розглянемо можливі недоліки і мінуси такого явища як утеплення фасадів квартир (Київ):

1 / При неякісному виконанні таких висотних робіт по утеплення фасадів квартир (Київ) існує ризик руйнування утеплення фасаду, відпадання пінопласту, тріщин на шпаклівці і відшаровування фасадної фарби. В такому випадку необхідно дати пораду: в якості вико-навця робіт по утепленню фасадів квартири вибирайте відповідальну організацію, з необ-хідними дозволами на висотні роботи, навченими і відповідальними майстрами, договором і гарантією.

2 / Підбір фарби для утеплення фасаду квартири. Можна звичайно розфарбувати утеплений фасад квартири в кольори прапора України або Ямайки. Але частіше клієнти просять підібрати колір максимально близький до кольору рідного фасаду, але, як ми бачимо, на київських багатоповерхових будинках, кольори утеплених фасадів квартир різняться, іноді сильно. Замірщик, який приїхав від відповідальної фірми, матиме RAL - набір кольорів і разом з замовником вибере колір утеплення фасаду квартири.

3 / Провівши утеплення фасаду квартири ви безумовно будете споживати менше тепла цен-трального опалення, але при цьому ваші рахунки за опалення не зменшаться. Виходом з цього парадоксального положення може стати монтаж квартирного лічильника тепла, або під'їзної лічильника і утеплення фасаду квартир всього під'їзду.

Крім можливих недоліків утеплення фасадів квартир є і очевидні переваги, їх безумовно більше:

1 / Утеплення фасаду квартири - зробить стіни, підлогу і повітря в квартирі тепліше.

2 / Утеплення фасаду квартири - позбавить вас від грибка і чорної цвілі на стінах.

3 / Утеплення фасаду квартири - зробить красивим ваш фасад і відкоси.

4 / Утеплення фасаду квартири - зробить прохолодніше квартиру влітку, рахунки за електроенергію кондиціонування зменшаться.

5 / Утеплення фасаду квартири - зменшить кількість одягу на коханій в холодний зимовий вихідний.


Спасибі що дочитали до кінця на матеріал про утеплення фасаду квартири. Сподіваємося наш досвід буде вам корисний.

Тов "КиївПромАльп" пропонує професійні послуги з теплоізоляції фасаду пінопластом. Зв'яжіться з нами і отримаєте якісну консультацію фахівця, уточніть ціну:

+38 (044) 232-69-67;

+38 (044) 360-80-49;

+38 (067) 715-65-87;

+38 (066) 385 12 02;

(Viber) ______ + 38 (093) 850-33-34;

2326967@ukr.net

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия