Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Гарантія на утеплення фасадів

Гарантія на утеплення фасадівЧи потрібна гарантія від фірми на утеплення стін квартир пінопластом.

Вибираючи фірму з утеплення стін квартир пінопластом клієнт звертає увагу на багато аспектів як то: відгуки про фірму (в інтернеті або від знайомих), різні ціни на утеплення стін квартир пінопластом, наявність або відсутність офісу та складу в Києві, дозволу на виконання висотно-верхолазних робіт, наявність договору з юр. особою і гарантію від фірми на утеплення стін квартир пінопластом.

За 9 років нашої діяльності з утеплення стін квартир пінопластом ми утеплили більше трьох тисяч квартир в Києві, і дві відремонтували безкоштовно. В обох випадках потріскався шар шпаклівки на пінопласті. У першому випадку (фасад, другий поверх, бульвар Лихачова, зараз Марії Приймаченко) шар шпаклівки був дуже товстий, у другому (Вишневе, утеплення балкона) бракованою виявилася партія сухої суміші для розчину шпаклювання утеплення стін квартири пінопластом. На Лихачова тріщини з'явилися влітку в 35-ти градусну спеку, в Вишневому взимку, в мороз мінус 30. Утеплення стін квартир пінопластом на Лихачова відремонтували тієї ж осені, в Вишневому - тієї ж весни, підкреслюю безкоштовно.

Гарантію на утеплення стін квартир пінопластом, в Києві, зараз дають всі, і солідні будівельні фірми, і бригади "одноденки". Є одна цікава закономірність - чим несер’йозніше бригада, тим довше гарантія (я бачив 10 і навіть 15 років). Але чи проіснує така "фірма" хоча б до наступного сезону? - Велике питання ...

Наша фірма ТОВ "КиївПромАльп" дає гарантію на утеплення стін квартир пінопластом три роки. Наша гарантія одна з найкоротших і на це є свої причини:

  1. "Чим менше обіцяють, тим вірніше дадуть" - древнекитайская прислів'я актуальність якого навряд чи буде поставлена кимось під сумнів і сьогодні.
  2. Ми ремонтували безкоштовно свої фасади, і на власному досвіді знаємо що проблеми "вилазять" в періоди максимально високих або низьких температур. Три роки гарантії це три зими і три літа, якщо в утепленні стін квартири пінопластом є проблеми вони проявляться і ми ми їх вирішимо безкоштовно.
  3. / Наша фірма не обіцяє того що не зможе виконати, напевно. Ми не збираємося закриватися або оголошувати себе банкрутом, ми працюємо і заробляємо, АЛЕ хто може сказати що стане через п'ять років? А через десять? Я не впевнений що в нашій ненудній державі більшість фірм "живуть" багатьом довше п'яти років. Я хочу сказати, що три роки це не коротка гарантія на утеплення стін квартир пінопластом. За три роки стане на 100% ясно якісно чи ні вироблено утеплення стін квартири пінопластом. І протягом трирічної гарантії ми, з дуже високою ймовірністю, відремонтуємо фасад безкоштовно, по гарантії якщо це буде потрібно.

Спасибі що дочитали до кінця наш матеріал про гарантію від фірми на утеплення стін квартир пінопластом. Сподіваємося наш досвід буде вам корисний.

ТОВ "КиївПромАльп" пропонує професійні послуги з теплоізоляції фасаду пінопластом. Зв'яжіться з нами і отримаєте якісну консультацію фахівця, уточніть ціну:

+38 (044) 232-69-67;

+38 (044) 360-80-49;

+38 (067) 715-65-87;

+38 (066) 385 12 02;

(Viber) ______ + 38 (093) 850-33-34;

2326967@ukr.net

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия