Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Грибок (цвіль) на стіні причина появи і способи боротьби

Грибок (цвіль) на стіні причина появи і способи боротьби.

Зовнішнє утеплення стін квартири.

Чорний грибок на стіні, він же цвіль, він же Аспергилл (лат. Aspergillus) іноді з'являється на стінах, всередині квартир. В інтернеті море інформації з питання як боротися з чорною пліс-нявою на стіні.

Але боротися з чорним грибком на стінах марно, святе місце не буває в порожнечі, цвіль це форма життя (примітивна і тому вкрай живуча), а життя буде розвиватися там де є відповідні умови.

Для того щоб позбутися від грибка на стінах необхідно визначити причини його появи та боротися з причиною цвілі, а не з самим чорним грибком.

Зовнішнє утеплення стін Причина появи чорної цвілі на стіні квартири це волога - конденсат який осідає на внутрішній поверхні стіни. У конденсації вологи, в свою чергу, є своя причина - так звана "точка роси" зміщена на внутрішню поверхню стіни квартири.

Для розуміння причин почорніння стін (грибка на стінах) необхідно розуміти, що чим тепліше повітря, тим більше вологи (пари) поміщаеться в певному об’ємі повітря, при охолодженні повітря пара в ньому „не поміщаеться” і конденсується, найчастіше на холодніх поверхнях.

Простий приклад для розуміння причини почорніння стін: коли ви виймаєте пляшку з холо-дильника, стінки пляшки "запотівають", тобто тепле повітря, охолоджуючись, на холодних стінках пляшки, конденсує „зайву” вологу. А тепер уявіть, що холодна стіна квартири це стіна пляшки.

Змістити точку роси вглиб стіни, максимально глибоко від внутрішньої поверхні стіни можна двома способами:
1 / зменшити вологість всередині квартири.
2 / зробити фасадну стіну квартири теплою, тобто провести зовнішнє утеплення стін кварти-ри.

Зменшення вологості в квартирі, як боротьбу з чорним грибком на стіні, розглядати не варто. Найчастіше відносна вологість у квартирах знижена, близько 25-40%, в такому сухому повітрі пересихають слизові і знижується імунітет.

Зовнішнє утеплення стін квартири - єдиний спосіб боротьби з чорною пліснявою (грибком на стінах). Провівши зовнішнє утеплення стін квартири ви зробите фасад теплим, і на внутріш-ній стінці не відбуватиметься конденсація вологи. Зовнішнє утеплення стін квартири зміщує точку роси на фасад будинку і повністю усуває причину появи чорної цвілі на стіні.

Всі грунтовки і антисептики по-перше отруйні, а по-друге борються не з причиною (холодни-ми стінами) а зі слідством (чорним грибком на стіні). Тільки зовнішнє утеплення стін квартири усуває причину появи чорного грибка (цвілі).

Провівши зовнішнє утеплення стін квартири ви позбудетеся від необхідності обробляти стіни отруйними анти грибковими просоченнями. Зовнішнє утеплення стін квартири єдиний спосіб жити в квартирі з відносною вологістю повітря 50-60% і мати сухі теплі стіни.

Спасибі що дочитали до кінця наш матеріал про зовнішнє утеплення балкона пінопластом. Сподіваємося наш досвід буде вам корисний.

Тов "КиївПромАльп" пропонує професійні послуги з зовнішнє утеплення стін квартири.

Зв'яжіться з нами і отримаєте якісну консультацію фахівця про причини чорної цвілі на стіні і способам боротьби з нею, уточніть ціну:

 +38(044) 232-69-67;

 +38(044) 360-80-49;

 +38(067) 715-65-87;

+38 (066) 385 12 02;

(viber)______+38 (093) 850-33-34;

2326967@ukr.net

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия