Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Промисловий альпінізм Київ

Промисловий альпінізм Київ

Промисловий альпінізм - спосіб виконання різних висотних і верхолазних робіт за допомогою альпіністського та спелеологічного спорядження. Промисловий альпінізм це коли майстер - промисловий альпініст прибуває до безпосереднього місця виконання робіт не маючи жорсткої вертикальної опори під ногами, вся вага людини та інструменту лягає на спеціальні мотузки високої міцності витримують до 2,5 тонн.

Промисловий альпінізм особливо актуальний у великих містах, у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Житомирі. Хоча часто доводиться працювати і за містом на вишках мобільного зв'язку, водонапірних вежах та інших промислових об'єктах.

Промисловий альпінізм (Київ) необхідний коли неможливо або нерентабельно виконувати висотні роботи іншими способами (підйомним краном, з будівельних лісів, або підйомних платформ - колисок).

Майстер промисловий альпініст зазвичай фахівець широкого профілю. Адже крім умінь у сфері промислового альпінізму він повинен вміти і мити вікна, і утеплювати квартири, і кронувати дерева, бути зварювальником, шклярем, монтажником, фахівцем з кондиціонерів і супутниковим тарілках, вміти прокладати повітряні кабельні траси і багато іншого яких тільки робіт не надає такої велике місто як Київ.

Обрізка аварійних дерев, утеплення та ремонт фасадів, вкриття і ремонт дахів, монтаж реклами і рекламних конструкцій, очищення снігу з дахів і видалення бурульок, різні будівельні висотні роботи, миття вікон і фасадів - далеко не повний список послуг що надаються методом промислового альпінізму.

Історія промислового альпінізму

Історія промислового альпінізмуБагато майстрів: покрівельники, моряки, військові використовували промисловий альпінізм, його техніки і вузли ще до того як промальп став промальпом. Так, багато вузлів прийшли в промисловий альпінізм з практики ремонту корабельних бортів. Моряк сидячи на дощечці прив'язаної до каната смолив, канапатив корабель зовні.

Також Олексієм Оленіним задукоментовано випадок ремонту купола Петропавлівського собору. У 1830 році ярославський покрівельник Петро Теклушкін один відремонтував шпиль церкви. Складаючи кошторис і план робіт чиновники визначили величезну вартість і тривалість робіт. Але отримали від Петра несподівану і навіть авантюрну пропозицію. Теклушкін взявся відремонтувати купол без допомоги риштувань. За допомогою мотузок і особливої техніки петель майстер тільки на другий робочий день дістався до верхівки шпиля і почав ремонт переміщаючись мотузяною драбиною. Медаллю «За Старанність» і трьома тисячами рублів був нагороджений за цю непросту роботу один з праотців промислового альпінізму Петро Теклушкін.

Будівництво Петропавлівського собору

Фото Петропавлівського собору

розвиток промислового альпінізмуНа початку двадцятого століття промисловий альпінізм отримав потужний імпульс розвитку під час будівельного буму в США. Хмарочоси, символ Америки - це ті будівлі при будівництві яких неможливо обійтися без висотних і верхолазних робіт. Так будівельників які на 100 метровій висоті підігрівали, перекидали і ловили розжарені заклепки ще не можна назвати промисловими альпіністами повною мірою, але їх вміння і техніки внесли свій внесок в знайомий нам зараз промисловий альпінізм.

У Радянському Союзі послугами альпіністів користувалися при гео-розвідці, картографії. Легендарні брати Абалакові в 30-х роках допомагали в розвідці родовища олова на Памірі.

Багатьом технологіям та напрямками друга світова війна дала потужний імпульс до розвитку, і промисловий альпінізм не виняток. Високі будівлі, дзвіниці, купола - відмінний орієнтир при бомбардуваннях міст. Тому дуже корисно їх маскувати. У Києві, Москві, Ленінграді висотники, наспіх, без лісів, встановлювали маскувальні конструкції, розтягували маскувальні сітки та наносили захисну фарбу.

зняття маскування зі шпиля в Ленінграді

На фото відображене зняття маскування зі шпиля в Ленінграді

промисловий альпінізм в СРСРПісля війни в СРСР почався період відновлення і промисловий альпінізм допоміг у багатьох великих будівництвах. Особливо в нагоді уміння промислових альпіністів при зведенні гребель ГЕС.

У 1964 році в СРСР офіційно з'являється професія «скелелаз-монтажник».

1991 році Україна стала незалежною країною і економіка стала набувати все більш ринковий вигляд. На цьому тлі послуги промислових альпіністів не втратили актуальності але стали більш затребувані. Ринок послуг промислового альпінізму в Києві за роки незалежності виріс на порядок, інші великі міста не відстають.

Промисловий альпінізм, окремі вузли та пристрої проникають в інші сфери життя і знаходять там практичне застосування.

ТОВ "КиївПромАльп" допоможе вам правильно організувати і безпечно провести
Промисловий альпінізм в Києві та Київській області.

Обіцяємо докладну консультацію.

Контактні телефони:
Київ 044 360 80 49
Київ 044 232 69 67
067 715 65 87
066 385 12 02
063 204 31 48

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия