Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Ремонт утеплення фасаду квартири

Ремонт утеплення фасаду квартириПотрібно сказати, що якісно зроблене утеплення фасаду квартири не вимагає ремонтів протягом близько двадцяти років. Але, на жаль, не всі утеплення квартир в Києві відбуваються відповідно до технології і якісними матеріалами для зовнішнього утеплення фасадів. З метою економії замовники вибирають найдешевшу в Києві ціну за М2 утеплення фасадів квартир, не розуміючи, що економія може обернуться непередбаченими великими витратами на ремонт утеплення фасаду квартири пінопластом.

В даному тексті я опишу можливі проблеми, що можуть виникнути в результаті неякісного зовнішнього утеплення фасаду квартири, причини виникнення їх і способи ремонту зовнішнього утеплення квартири пінопластом.

1 / Потьоки на фасаді. Причина неякісний монтаж та герметизація відливу над утепленням фасаду, ремонт утеплення: догерметізація відливу, демонтаж - монтаж - герметизація відливу над утепленням фасаду квартири.

2 / мокріє стіна під пінопластом. Причина: вода затікає під пінопласт внаслідок неякісного монтажу і герметизації відливу над утепленням, неякісної герметизація периметра утепленого фасаду (верхнього краю). Ремонт утеплення фасаду: догерметізація відливу; демонтаж - герметизація верхнього краю утеплення фасаду - монтаж - герметизація відливу над утепленням фасаду квартири.

3 / Після утеплення фасаду квартири нічого не змінилося, тепліше не стало. Тепло йде по периметру утеплення квартири. Відсутня герметизація периметра утеплення. Ремонт: утеплення фасаду пінопластом: герметизація периметра утеплення квартири, грунтовка - фарбування периметра зовнішнього утеплення пінопластом.

4 / Тріщини, невеликі, на шпаклівці утепленого пінопластом фасаду квартири. Причини: не спеціалізована суміш (для плитки, для внутрішніх робіт), дуже товстий шар шпаклівки на фасаді, недостатні нахлести сітки (менше 80 мм). Ремонт зовнішнього утеплення фасаду будинку: нанесення густої грунтовки, фарбування; перешпаклювання тріщин з сіткою і фарбування; перешпаклювання всього утеплення фасаду з сіткою і фарбування.

4 / Тріщини великі на шпаклівці утепленого пінопластом фасаду квартири. Причини: не  спеціалізована суміш (для плитки, для внутрішніх робіт), дуже товстий шар шпаклівки на фасаді, відсутні нахлести сітки, низької щільності армувальна сітка для внутрішніх робіт, сітки немає - шпаклівка без сітки. Ремонт утеплення пінопластом: грунтовка і перешпаклювання всього утеплення фасаду з сіткою і фарбування.

5 / Шар шпаклівки відшаровується від утеплювача на фасаді. Утеплювач - екструдований пінополістирол, що не призначений для шпаклювання з гладкою глянцевою поверхнею. Ремонт утепленого фасаду квартири: необхідно здерти стару шпаклівку з сіткою, затерти пінополістирол, зробити його шорстким, прошпаклювати і пофарбувати утеплений фасад квартири.

6 / з утепленого фасаду відпадає пінопласт. При монтажі утеплювача "забули" про дюбеля тільки приклеїли; дюбелів мало; "забули" про клей, утеплювач тільки на дюбелях. Ремонт утеплення квартири: демонтаж всього пирога утеплення квартири і утеплення фасаду будинку дотримуючись технології.

Спасибі, що дочитали до кінця на матеріал про зовнішнє утеплення балкона пінопластом. Сподіваємося наш досвід буде вам корисний.

Тов "КиївПромАльп" пропонує професійні послуги з ремонт зовнішнього утеплення фасаду квартири пінопластом Київ. Зв'яжіться з нами і отримаєте якісну консультацію фахівця, уточніть ціну:

+38 (044) 232-69-67;

+38 (044) 360-80-49;

+38 (067) 715-65-87;

+38 (066) 385 12 02;

(Viber) ______ + 38 (093) 850-33-34;

2326967@ukr.net

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия