Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Утеплення фасаду - які дюбелі?

Утеплення фасаду будинку пінопластом які дюбелі використовувати?

Утеплення фасаду будинку пінопластом які дюбелі використовуватиУтеплення фасаду будинку пінопластом важлива і велика робота. Хочеться отримати відчутний і тривалий ефект і для цього необхідно дотримати кілька важливих моментів в технології утеплення фасаду будинку пінопластом.

Крім міцності шпаклівки, герметичності периметра утеплення, стабільності кольору фасадної фарби, найважливішим показником якісного утеплення фасаду будинку пінопластом є механічна міцність кріплення утеплювача (пінопласту) до фасаду будинку. Цю функцію несе клей для приклеювання пінопласту і дюбеля механічної фіксації утеплювача до фасаду будинку.

Безумовно якісне утеплення фасаду будинку пінопластом передбачає наявність і дюбелів і клею, але мені здається дюбелі все таки важливіше.

Дюбель для утеплення фасаду будинку пінопластом простий і складається з двох деталей: парасольки і стержня. Парасолька завжди пластикова, стрижень може бути як пластиковим так і металевим.

Які прикмети якісного дюбеля для механічного кріплення пінопласту при утепленні фасаду будинку? Їх кілька:

  1. Парасолька точного діаметру, при заливці пластика в зношені форми - парасолька виходить трохи товща і не лізе в номінальний отвір 10 мм.
  2. Пластикові деталі дюбеля (і парасолька і стрижень) повинні бути міцними і пружними. Такі дюбелі можна (і потрібно) забивати. Занадто м'які дюбеля гнуться, дуже крихкі ламаються.
  3. Якщо дюбель для утеплення фасаду будинку пінопластом має металевий стрижень то повинна бути пластикова термоголовка. Метал добре проводить тепло тому термоголовка виключає появи містків холоду при утеплення фасаду будинку пінопластом і як наслідок відшаровування шпаклівки в місці незакритому термоголовкою металевого стержня.
  4. Для утеплення фасадів з легких і пухких матеріалів (газоблок, ракушняк) слід використовувати дюбелі з потовщеним металевим стрижнем.
  5. Для утеплення фасаду будинку пінопластом 5 см використовувати дюбелі не менше 110 мм довжиною, пінопластом 10 см - дюбелі 160 мм. Якщо фасад будинку облицьований плиткою, можливо, варто розглянути збільшення довжини дюбеля для утеплення фасаду будинку пінопластом.

ТОВ "КиївПромАльп" займається висотними роботами з утеплення фасадів будинків пінопластом з 2008 року. Ми використовували різні дюбелі, починали з найдешевших "епіцентровскіх" брендів типу ВІКО-буд, але швидко стало зрозуміло, що це дуже неякісні дюбелі, потім довгий час використовували відмінні і відносно недорогі дюбелі Столліт, але в 2014 їх якість різко впала, потім був церрезит - дорогі дюбеля, що не зіпсувалися і зараз в 2016, але коли долар по 25 грн, вони невиправдано дорогі. Зараз же взагалі перейшли на дюбеля зі сталевим стрижнем - помірно дорого, супер надійно і працювати одне задоволення. Тобто тенденція очевидна - від дешевих до якісних і надійним.

Вибираючи виконавця утеплення фасаду будинку пінопластом замовник повинен розуміти що рішення про те які дюбеля використовувати приймає менеджер або, в кращому випадку виконроб, а забиває в стіну дюбелі майстер альпініст. І якщо дюбель в стіну не лізе (гнеться, ламається) то його в стіну і не заб'ють. Піди проконтролюй бригаду на чотирнадцятому поверсі на торця будинку, де немає жодного вікна.

Вибираючи фірму яка буде утеплювати фасад будинку пінопластом не женіться за низькою ціною, так як низька ціна на утеплення фасадів будинків пінопластом це короткі (90 мм), дешеві (крихкі або м'які) дюбеля, які неможливо забити в стіну, вони і не будуть забиті. Знову ж кількість дюбелів ... Чи ви готові ризикнути і сподіватися тільки на клей? Думаю ні.

Дякую що подужали до кінця наш матеріал про утеплення фасаду будинку пінопластом. Дуже сподіваємося досвід наш буде вам цікавий і корисний.

Товариство з обмеженою відповідальністю "КиївПромАльп" пропонує професійні роботи по утеплення фасаду будинку пінопластом. Зв'яжіться з нами і отримаєте якісну консультацію фахівця, уточніть ціну:

+38 (044) 232-69-67;
+38 (044) 360-80-49;
+38 (067) 715-65-87;
+38 (066) 385 12 02;
(Viber) + 38 (093) 850-33-34;

2326967@ukr.net

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия