Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Утеплення фасаду квартири - матеріали

Утеплення фасаду квартири. Як вибрати матеріали.

Матеріали для утеплення фасаду квартири повинні відповідати кільком важливим критеріям:

 1. утеплення фасаду квартириСпеціалізація. Самий важливий пункт! Утеплення фасаду квартири необхідно проводити матеріалами випущеними і сертефікованими саме для цих цілей - для утеплення фасадів, для зовнішніх робіт.
  Не допускається використання клею для керамічної плитки для приклеювання і шпаклювання утеплювача (погано прилипає, не морозостійкий); НЕ фасадна армована сітка низької щільності і без антилужного покриття не захистить утеплений фасад від тріщин; "Універсальна фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт» не збереже утелення фасаду кварти-ри так, як якісна ФАСАДНА фарба.
 2. Зручність у роботі. Виконуючи висотні роботи по утепленню фасаду квартири на висот-них будинках і стінах котеджів важливо щоб фасадні матеріали були зручні і практичні. Незалежно від щільності, лист пінопласту повинен бути пружним, і не крихким. Шпаклювальний розчин не повинен злітати зі шпателя, а триматися на ньому, інакше половина опиниться під утеплюваним фасадом, а не на ньому. Дебелі для механічної фіксації пінопласту на фасаді повинен не гнуться і не ламатися, а щільно входити в отвір і тд.
 3. Народний контроль якості матеріалів для утеплення фасаду квартири. Навіть у іменитих виробників бувають партії неякісного товару. Матеріали для утеплення фасаду квартири - не виняток.
  Недосвідченому майстру складно виявити неякісну шпаклівку, а досвідчений відразу помітить, що щось не так. Іноді в сухих сумішах занадто багато піску і мало "цементу", таке зазвичай буває восени, коли обсяги утеплення фасадів кратно зростають і заводи несправ-ляются з виробництвом сумішей. Звичайно ж самостійно виявити проблему складно, в разі виконання робіт з утеплення фасаду квартири професійною організацією - шанси виявити брак зростають.
 4. Співвідношення ціна-якість. Утеплення фасаду квартири як і будь-яку іншу роботу дуже хочеться виконати на найвищому рівні, витративши мінімальну кількість фінансів.
  У цьому важливому питанні є як мнімум дві стратегії:
  • найдорожчі матеріали для утеплення фасаду квартири (джек пот за якістю, ціна в 2-4 рази вище);
  • найдешевші, але спеціалізовані (!) матеріали для утеплення квартир (дешево, але все ж є ризик "пролетіти"за якістю).

Наведу кілька прикладів: дешеві дюбелі не забиваються в отвір в стіні, гнуться, ламаються. (Доводиться купувати нові або звичайні цвяхи замість пластикового сердечника (будуть іржавіти)). Шпаклівка німецького бренду (імпорт з Німеччини) дуже зручна в роботі, але в 3,5 рази дорожче якісних вітчизняних аналогів, трохи менше зручних в роботі, але досвідченому майстрові - супер. На фасаді утепленої квартири результат однаковий і за зовнішнім вигля-дом і за довговічністю. Чи варто платити більше? Питання.

Як вчинити. Ми ТОВ "КиївПромАльп"вирішуємо це питання так - є дешеве і якісне - беремо. Нема - будемо платити в тридорога за якісні матеріали для утеплення фасаду квартири. А як інакше? У клієнта залишається договір з ТОВ "КиївПромАльп", з мокрою печаткою, в договорі - гарантія, якщо щось не так - нам ремонтувати - накладно. Тому тільки якісні матеріали.

Тепер кілька слів конкретики про матеріали для утеплення фасадів квартири.

Почнемо з пінопластудля утеплення фасадів - тут все досить просто - куб утеплювача на ваги (перевіряємо заявлену щільність), гнемо лист - перевіряємо пружність (якщо хрумтить в руках - не беремо).

До клеючої суміші вимог небагато - співвідношення пісок / цемент і як тримається на шпателі.

Дюбеля мех. фіксації утеплювача на фасад квартири - дуже важливий момент. Не повинні бути м'якими і крихкими. Не повинні ламатися і гнутися. Повинні щільно входити в отвір 10 мм. Не варто економити на довжині дюбеля. Виробляючи утеплення фасаду квартири ми використовуємо дюбелі 110 мм (пінопласт 50 мм), 160 мм зі сталевим сердечником (пінопласт 100 мм).

Армувальна сітка ще один важливий пункт у виконанні робіт по утепленню фасаду кварти-ри. Головний пункт це щільність - грам / м2. Фасадною вважається сітка від 130 гр / м2 і ви-ще. Ще важливе протилужне просочення, Шпаклювальний розчин має лужну реакцію щоб „в'їдатися"в пінопласт. Якщо арм. сітка без просочення - розчиниться і не буде тримати ар-мування, шпаклівка піде павутиною тріщин. Просочення на сітці видно, сітка блищить на сонці, як би вкрита лаком.

Розчин для шпаклювання утеплення фасаду квартири. Суху суміш для шпаклювання неоходімо вибирати дуже уважно: співвідношення цемент / пісок, чи тримається на шпателі, пластичність, розмір зерна (крупне - погано.) Шпаклівка - важливий пункт - проконсультуйтеся з досвідченими майстрами (але не з продавцями). Можете нам зателефонувати - запитати.

Грунтовка глибокого проникнення - тут все просто - будь-яка фасадна.

Фарба - закономірність проста і прямолінійна. Чим дорожче - тим краще. У розумних межах звичайно. Чим дешевше фасадна фарба тим більше в ній води і менше корисного "сухого залишку", чим дорожче - тим більше. Це не означає що дешева фарба потріскається і відпаде, швидше за все ні, просто витрата на м2 буде більше (і пензликом / валиком дове-деться більше помахати). Важливий момент - барвники. Барвник, як і фарба, теж повинен бути фасадним, інакше - вигорить, посереет.

Для утеплення фасаду квартири купуйте тільки ФАСАДНІ фарби, все вищесказане стосується лише їх. Так звані "універсальні фарби для внутрішніх і зовнішніх робіт"не годяться як покриття для утеплення фасаду квартири.

Конкретних марок та виробників рекламувати не будемо - не в цьому призначення цієї статті про матеріали для утеплення фасаду квартири. Конкретніше розповімо вам про всі тонкощі і нюанси вибору матеріалів для утеплення фасаду квартири по телефону. Обіцяю вам де-тальну і якісну консультацію.

Роман Коляда, креативний директор ТОВ "КиївПромАльп". Спасибі що дочитали цей некороткий текст.

Товариство з Обмеженою Відповідальністю"КиївПромАльп"пропонує якісні послуги з утеп-лення фасадів квартир. Зв'яжіться з нами будь ласка і отримаєте повнуінформацію фахівця, дізнайтесь ціну:

+38 (044) 232-69-67;

+38 (044) 360-80-49;

+38 (067) 715-65-87;

+38 (066) 385 12 02;

(Viber) + 38 (093) 850-33-34;

2326967@ukr.net

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия