Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Вимоги до якості утеплення

Вимоги для робітників тов „КиївПромАльп” по дотриманню технології утеплення фасадів квартир багатоквартирних висотних будинків пінопластом способом „мокрий фасад”.

утеплення фасаду квартир

Порядок і технологія виконання висотних робіт по зовнішньму утепленню фасаду квартир способом „мокрий фасад”.

1. Монтаж утеплювача за технологією „мокрий фасад” -

лист пінопласту 0,5 м² приклеюється до зовнішньої стіни утеплюваної квартири за допомогою розчину (клею). По технології утеплення „мокрий фасад” розчин-клей накладається маячками (ляпухами), 6-8 ляпух, рівномірно по площині листа пінопласту. Така технологія нанесення клею дозволяє вирівняти фасад будинку досягти гарного вигляду утеплення стін кварти. Одразу після приклеювання пінопласту до фасаду квартири, утеплювач закріплюється пластиковими дюбелями 10мм на 110 мм, у кількості 6 дюбелів на м². При утепленні квартири пінопластом по технології мокрий фасад листи утеплювача монтуються на стіну з дотриманням перевязки, що виключає можливість утворення вертикальних продольних тріщин на фасаді квартири.

 

Монтаж утеплювача за технологією „мокрий фасад”

2.Нанесення штукатурки - а точніше шпаклівки.

„Мокрий фасад” тому і називається „мокрим фасадом” що передбачае використання рідкої води для замішування розчину для шпаклювання утеплювача; на відміну від „вентильованого фасаду” де утеплювач знаходіться за фасадними панелями.

Нанесення штукатурки

Шпатлівка наноситься в два шари: перший шар по сітці, що розкатана по утеплювачу, другий - по сухому першому без грунтування. Сітка кладеться з напуском на сусідню - 10 см. По краю утеплення сітка відрізається з запасом щоб загорнути на торець листа утеплювача і на стіну сусідів (на фасад що не буде утеплюватись). Завороти прошпакльовуються. Це убезпечить фасад утеплений „мокрим способом” від проникання під пінопласт вологи і холодного повітря. На зовнішні кутики клеїться пепфокутик фасадний для рівності, міцності і довговічності.

Встановлення відливів під вікнами і над утеплювачем.

Встановлення відливів під вікнами і над утеплювачемУтеплення квартири за технологією „мокрий фасад” потребує монтажу відливів по горішньому краю утеплення. Відлив на 50 мм глибший за утеплювач (якщо пінопласт 50 мм то відлив 100 мм), відлив обов”язково повинен мати крапельник для привильного водовідводу. Відлив на утепленням монтується на забивні дюбелі 8 мм і герметизується герметиком на основі штучного каучуку. Відливи під вікнами, зазвичай білого кольору, монтуються в спеціальний паз по нижньому краю рами вікна і фіксуються шурупами. При необхідності проводиться віброізоляція та шумоізоляція відливів.

 

 

3. Грунтування і фарбування утеплення за технологією „мокрий фасад”.

Після висихання другого шару шпаклівки утеплювана стіна вкривається шаром глибокопроникаючої грунтівки, а коли грунтівка висохне на фасад наносять спеціальну фарбу для зонішніх робіт.

Грунтування і фарбування утеплення за технологією мокрий фасад

Контактні телефони:

044 360 80 49
044 232 69 67
067 715 65 87
063 204 31 48
066 385 12 02

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия