Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Висотні роботи Київ, безпека замовника

Київ як і будь-яке інше велике місто не може обійтися без нових будівництв, старих, які потребують ремонту фасадів, миття вікон, обслуговування рекламних площ, очищення дахів від снігу, кронування дерев, монтажних робіт, утеплення фасадів та інших висотних робіт.

Але висотні роботи в Києві сильно відрізняються від інших послуг. Якщо для укладання тротуарної плитки досить, просто, захистити периметр, то для висотних робіт необхідне дотримання більш суворих правил безпеки, як для збереження життя самих висотників так і третіх осіб (перехожих).

Якщо міркувати тверезо, то відповідальним за безпечне проведення, в Києві, висотних робіт повинен бути сам майстер верхолаз, адже це його рука тримає молоток і зав'язує вузол, зрештою, він ризикує своїм життям. Але закони пишуть люди, які дивляться на світ по іншому ніж автор. І, напевно тому, висотні роботи (Київ), правильність їх організації та проведення - все це завдання і відповідальність інженера з техніки безпеки - тієї організації яка проводить у Києві висотні роботи.

У такій ситуації замовнику варто задуматися. У кого замовити висотні роботи (Київ) - у бригади без дозвільних документів або вибрати фірму, юридичну особу, з усіма необхідними документами і штатом співробітників (інженер з Т Б.).

У разі вибору фірми всю відповідальність за правильну організацію верхолазних робіт несе юридична особа в цілому, і інженер по Т, Б, персонально.

У разі найму на висотні роботи (Київ) просто бригади промислових альпіністів - верхолазів, замовник ризикує, в разі непередбачених ситуацій, нести відповідальність за життя і здоров'я найнятих ним людей. Подумайте, чи варта різниця в ціні на 20-30%, такої відповідальності.

Повторюся, я не схвалюю такий стан речей, і вважаю що верхолаз повинен сам відповідати за проведені ним операції. Але це тільки моя приватна думка. А ситуація така, що убезпечити себе клієнт може тільки замовивши висотні роботи (Київ), у організації яка має досвід і дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки.

ТОВ "КиївПромАльп" допоможе вам правильно організувати і безпечно провести висотні роботи в Києві та Київській області.

Обіцяємо докладну консультацію з висотно- верхолазних робіт,
наш фахівець- висотник виїде на об'єкт і проконсультує вас безкоштовно,
(У випадку розміщення замовлення в "КиївПромАльп")

Контактні телефони:
Київ 044360 80 49
Київ 044 232 69 67
067 715 65 87
066 385 12 02
063 204 31 48

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия