Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Зовнішнє утеплення балкона пінопластом

Зовнішнє утеплення балкона пінопластом

Останнім часом, розширення житлової площі київських квартир, все частіше відбувається за рахунок з'єднання балкона з кімнатою. Такий апгрейд вимагає, крім іншого, зовнішнього утеплення балкона пінопластом. Нерідко, під час капітального ремонту квартири балконний віконний блок демонтують, приєднуючи таким чином балкон до передпокою, кухні або спальні квартири.

Така модернізація часто виправдана, адже велика світла кімната з двома теплими зонами значно практичніше ніж маленька кімната і неопалювальний балкон.

З'єднання балкона з кімнатою вимагає заходів з модернізації опалення та поліпшення теплоізоляції фасаду (зовнішнє утеплення балкона пінопластом).

Модернізація опалення квартири може полягати в перенесенні радіаторів центрального опалення під вікна балкона, інсталяції теплої підлоги, парового або електричного та інших роботах. Детальніше про це читайте на сайтах спеціалізуються на опаленні, ми ж в цій статті докладно розглянемо зовнішнє утеплення балкона пінопластом.
Зовнішнє утеплення фасаду балкона пінопластом, принципово нічим не відрізняється від зовнішнього утеплення фасаду квартири і про це пропоную прочитати в окремій статті.

Тут же давайте розглянемо зовнішнє утеплення покрівлі (стелі) балкона пінопластом. Адже при з'єднанні балкона з кімнатою теплий стеля та підлога не менш важливі ніж теплі стіни фасадної частини з'єднаної кімнати.
Найчастіше балкони (лоджії) під і над вами не будуть достатньо утеплені і ваш стеля та підлога балкона зажадають додаткового утеплення пінопластом або іншими утеплювачами.

Компанія "КиївПромАльп" провела утеплення плоскої покрівлі балкона пінопластом, з наступним бетонуванням і герметизацією руберойдом. Ми хочемо поділитися своїм досвідом і продемонструвати покроковий фото звіт про зовнішньому утепленні балкона пінопластом.

 1. Монтаж (поклейка і дюбеленіе) пінопласту на плоску покрівлю балкона. Пінопласт 100 мм ПСБС 35 (ГОСТ).
 2. Монтаж опалубки по периметру утеплюється балкона. Глибина бетонної стяжки 50-70 мм.
 3. Розкладка, на підставки, армуючої сітки. Товщина дроту 3 мм, осередок 100 мм.
 4. Установка, за рівнем, на пінопласт, напрямних (дерев'яних рейок) під невеликим кутом для подальшого стека води з утепленої покрівлі балкона.
 5. Заливка бетонної стяжки (бетон М 200, щебінь фракції 15-30мм), бетон для зовнішнього утеплення балкона пінопластом готувався з додаванням пластифікатора перешкоджає осіданню бетону і додає додаткову міцність і гідроізоляцію.
 6. Почекали поки висохне бетонна стяжка на зовнішньому утепленні балкона пінопластом.
 7. Очищення від гуано і нанесення на бетонну стяжку бітумного праймера (грунтовки під руберойд) для кращого приклеювання руберойду до бетонної стяжки.
  Поки сохне грунтовка демонтаж опалубки і очищення місця примикання руберойду до фасаду будинку. Зовнішнє утеплення балкона пінопластом.
 8. Наплавлення руберойду на утеплену пінопластом покрівлю балкона.
 9. Штроблення штроби (під кутом) на фасаді над утеплюємо балкони для монтажу куточка примикання руберойду до фасаду будинку.
 10. Монтаж на дюбеля куточка примикання руберойду до фасаду будинку.
 11. Завершальні роботи по зовнішньому утепленню балкона пінопластом: приклеювання спідниці руберойду на бітумний герметик по периметру утеплюється пінопластом балкона, прибирання та інше.
 12. Зовнішнє утеплення балкона пінопластом - результат, вид зверху.
 13. Написання статті про зовнішнє утеплення балкона пінопластом.

Спасибі що дочитали до кінця на матеріал про зовнішнє утеплення балкона пінопластом. Сподіваємося наш досвід буде вам корисний.

Тов "КиївПромАльп" пропонує професійні послуги з зовнішнє утеплення балкона пінопластом. Зв'яжіться з нами і отримаєте якісну консультацію фахівця, уточніть ціну:

+38(044) 232-69-67;

+38(044) 360-80-49;

+38(067) 715-65-87;

+38 (066) 385 12 02;

(viber)______+38 (093) 850-33-34;

2326967@ukr.net

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия