Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Ціна на утеплення фасадів

Ціна на утеплення фасадів.

На чому можна економити?

Почитавши інтернет дізнавшись ціни на утеплення фасадів у замовника виникає питання: «Чому ціни на утеплення квартир так різняться?». М² утеплення пінопластом може коштувати від 160 до 300 гривень. У чому причина такої істотної відмінності цін на зовнішнє утеплення. Розберемося.

Загалом ціна за м2 утеплення пінопластом (робота + матеріали) складається з трьох частин:

  1. ціна матеріалу для утеплення фасадів та доставки.
  2. зарплата робітникам-висотникам, що виконують утеплення стін.
  3. прибуток фірми, що організовує безпеку, контроль, гарантію та юридичне забезпечення висотних робіт по зовнішньому утепленню стін (якщо фірма є).

Розглянемо попорядку:

Отже ціна на матеріали (за м²) з утеплення стін може бути низькою (30-35 грн), середньої (50-55 грн) і високої (70-90 грн). Якщо закуповувати дешевий (низької щільності, крихкий) пінопласт, не фасадні (клей для плитки) сухі суміші, низької щільності армуючу сітку (110 і нижче грам на м²), м'які, крихкі дюбеля малої довжини (70 мм і менше), не фасадну а «універсальну» фарбу то ціна матеріалів за м² утеплення фасадів складе 30-40 грн. Але і якість утеплення фасаду буде низькою.

При середній ціні в 60-70 гривень є можливість придбати саме фасадні матеріали для утеплення пінопластом (міцні дюбеля 110 мм, фасадну сітку 135 грам на м². Фасадні сухі суміші для пінопласту). Це будуть не найдорожчі бренди, але спеціалізовані фасадні матеріали. Також в таку ціну за м² утеплення увійдуть необхідні дрібниці: перфокутики з сіткою, якісні (фасадні) барвники у фарбу, стіродур 20 мм на відкоси та ін. Утеплення зроблене такими матеріалами (при дотриманні технології) прослужить більше 15 років і буде ефективно зігрівати ваш будинок.

Якщо завдання виконати утеплення фасаду за технологією якогось дорого бренду (церезіт, століт, бауміт...), тоді матеріали варто купувати лише заявленого виробника. Це виллється в кругленьку суму в 70-90 грн за м² утеплення фасаду. За розкручений бренд треба платити, але досвідчений менеджер запропонує вам якісні матеріали для утеплення фасадів українських брендів, ось де можна економити.

Зарплата робітникам-висотником, що виконують утеплення стін (60-130 грн за м²). Тут все ясно яка зарплата таке і ставлення до роботи. Звичайно завдання фірми контролювати процес утеплення, але це не завжди можливо (напр. 8-й поверх 16-ти поверхівки, вдома нікого і т.д.). Крім того якість виконання сильно залежить від якості матеріалів для утеплення фасадів. Якщо дюбель забивається в утеплену стіну до кінця, то дюбеління швидкий і простий процес, але якщо дюбелі для пінопласту не якісні не забиваються, гнуться, ламаються то їх просто не будуть забивати. Підсумок - пінопласт відвалиться з утепленого фасаду.

Прибуток фірми, що організовує безпеку, контроль, гарантію та юридичне забезпечення висотних робіт по зовнішньому утепленню стін. Організація, що займається утепленням фасадів в Україні повинна мати (як мінімум):

  • будівельну ліцензію;
  • дозвіл на початок виконання робіт з підвищеною небезпекою;
  • посвідчення висотників у робітників (у кожного своє).

По перше без цих документів жек не дасть дозвіл на утеплення фасаду квартири.

По друге у випадку «ЧП» за безпеку робітників відповідає фірма, а не замовник.

По-третє всі ці документи коштують грошей і зробити їх не просто, тому організація яка заморочилась і має всі дозволи не буде утеплювати не якісно, так-як її ім'я це не просто закрити-відкрити ТОВ (це недорого). Не втратити дозволи (+ - 55 тис. грн) - ось що важливо.

Підсумок: ТОВ «КиївПромАльп» на матеріали для утеплення фасадів витрачає близько 60 грн / м². Альпіністам платить 90-130 грн. Додайте сюди додаткові витрати (реклама, доставка ...). Ясно, що ціна на зовнішнє утеплення квартир пінопастом не може бути менше 220 грн / м².

Як зробити утеплення фасаду квартири дешевше, не втративши в якості:

  1. Більше квартир - менше ціна за м² утеплення пенопастом. Особливо для організатора масового утеплення квартир.
  2. На весні утеплення фасадів значно дешевше.
  3. Вимагайте щоб вашу квартиру (будинок) утеплив ЖЕК. Іноді виходить.
  4. На першому поверсі утепліть зовнішні стіни пінопластом своїми руками.

Зателефонуйте зараз!
(044) 232 69 67
(044) 360 80 49
Обіцяємо докладну консультацію з висотних робіт, наш спеціаліст
по утепленню фасадів виїде на об'єкт і проконсультує вас безкоштовно
(у випадку розміщення замовлення в "КиївПромАльп")

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия