Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Зовнішне утеплення стін пінопластом весною

Зовнішне утеплення стін пінопластом, чому весною краще?

Якість, довговічність, естетика і теплота утеплення фасаду, загалом складається з 2-х чинників:

 • якісні матеріали для утеплення стін пінопластом;
 • дотримання технології утеплення стін пінопластом.

Почнемо з матеріалів для утеплення фасадів.

Восени виробники (всі, і дорогі марки теж) не дотримуються стандартів при виробництві матеріалів для утеплення стін, тому що не встигають виготовляти ту кількість продукції яку потребує ринок зовнішнього утеплення у розпал сезону. Тепер конкретніше:

 1. Сухі суміші для приклеювання і армування пінопласту в системах утеплення. Восени виробники сухих сумішей, для утеплення стін пінопластом, не додають дастатню к-сть цементу, і заміняють цемент на … дрібнозернистий пісок(при відкритті мішку нерозмішаний пісок видно неозброєним оком). В результаті пінопласт на утепленому фасаді тримається значно гірше і шари штукатурки на утепленій стіні недостатньо міцні. Найякісніші сухі суміші для утеплення стін виробляються зимою і навесні.
 2. Фасадна фарба, що використовується як фінішний шар при зовнішньому утепленні стін квартир і будинків, восени часто має недостатню густину і як наслідок криюча здатність фасадної фарби знижується. Зовнішнє утеплення стін не виглядає належним чином на фасаді, навіть після двох фарбувань утепленої стіни (проступає сірість штукатурного розчину). При виробницві фасадної фарби виробники не додають достатньої кількості оксиду титану, тому фасадна фарба не створює якісного захисту та рівномірного кольру при зовнішньому утепленні стін квартир і фасадів будинків. Найякісніші фасадні фарби виробляються зимою і навесні.
 3. Пінопласт. В розпал сезону утеплення фасадів виробники пінопласту для зовнішнього утеплення не дотримуються стандартів щільності пінопласту. Щільність пінопласту вимірюється в кг/м³. Чим більше кілограм на м3, тим вища щільність і твердість пінопласту, тим менше в пінопласті повітря і тим дорожча вартість виробницва пінопласту. Щільність пінопласту, що виробляється, варіюється протягом року – взимку та навесні вона відповідає номінальній, влітку знижується приблизно на 15-30% і восени падає до 60-40% від номінальної. Простіше кажучи, 1м³ пінопласту 25-ї щільності, повинен важити 25кг.
  1м³ = 40 листів розміром 0,5х1м, товщиною 5см.
  Достатньо зважити 40 стандартних листів пінопласту для утеплення фасадів і кількість кілограм відповідатиме щільності, це можна зробити в будь-якому буд. супермаркеті.
  Отже навесні і взимку 1м³ пінопласту 25-ї щільності важить 25 кг, влітку – 21-24кг і восени 17-22кг(!)
 4. Решта матеріалів(армувальна склосітка, дюбелі кріплення теплоізоляції, грунтівка ) не зазнають помітних змін.

Технологія утеплення фасадів.

Технологія утеплення фасадів теж може зазнавати змін протягом сезону – з березня по листопад. Навесні бригади майстрів пром.альпіністів ще не мають черги в 5 квартир і тому не поспішають, по дощу теж не працюватимуть, весна – погода тільки кращатиме, восени ж поспішають всі, хтось без шкоди для технологіїї, а хтось…
Для фасадних штукатурних робіт найкраща температура +10 +18ºС, розчин не пересихає, теж саме стосується розчину для приклеювання плит пінопласту на стіну, що утеплюється.

В разі винекнення дрібних недоліків утепленого пінопластом фасаду є можливість виправити їх на протязі літа і осені.

Утеплення квартир і фасадів будинків пінопластом – навесні це:

 • Якісні матеріали для утеплення фасадів;
 • Дотримання технології утеплення стін і відсутність поспіху при виконанні фасадних робіт з утеплення квартири;
 • Утеплення квартири навесні захистить ваші стіни від нагрівання прямими сонячними променями, влітку буде прохолодно.
 • Ціна за виконання робіт з утеплення фасадів значно знижена в порівнянні з попереднью осінню.
 • Акція від „КиївПромАльп” замовивши зовнішне утеплення стін пінопластом взимку-на-весну знижка від 300 до 1000грн. за фасад квартири!

Тов. „КиївПромАльп” закуповує сухі суміші для зовнішнього утеплення стін у січні – березні, фасадну фарбу у березні, травні (водорозчинна фарба боїться низьких температур), і суворо контролює якість пінопласту для утеплення, що закуповується протягом року (через великий об”єм проблемно зберігати запас пінопласту на весь сезон) і таким чином борется з проблемою нестабільної якості матеріалів для утеплення фасадів.

Майстри-альпіністи тов. „КиївПромАльп” це надійні, перевірені роками люди, що отримують достойну зарплатню, працюють якісно і відповідають за результат робіт по утепленню зовнішніх стін вашої квартири. Контроль за проведенням робіт з боку наших менеджерів – постійний.

При використанні даного тексту або його частини активне посилання на сайт джерело обов'язкове.
Роман Коляда тов.”КиївПромАльп”

Зателефонуйте зараз за номерами
(044) 232 69 67
(044) 360 80 49
і ми обіцяємо Вам детальну консультацію по утепленню фасадів пінопластом,
наш спеціаліст виїде на об'єкт та проконсультує вас безкоштовно
(в разі розміщення замовлення в "КиївПромАльп").

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия