Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Верхолазні монтажні роботи Київ, Україна

Верхолазні монтажні роботи КиївВерхолазні монтажні роботи - роботи з монтажу, зведенню, налаштуванню і ремонту конструкцій, щогл, лісів, реклам та іншого обладнання і будівель. Верхолазні монтажні роботи проводяться на висоті, в безопорному просторі із застосуванням альпіністського та спелеологічного обладнання, спеціальних канатів, вузлів, карабінів і інших спеціальних пристосувань.

Верхолазні монтажні це:

 1. Висотний монтаж рекламних носіїв. Закріплення рекламних банерів на будь-якій висоті на існуючий кронштейн, а також виготовлення і монтаж кронштейнів.
 2. Верхолазні роботи з монтажу об'ємних літер, підсвічування, неонових вивісок і електропроводів до них.
 3. Послуги з встановлення, обслуговування та ремонту зовнішніх блоків кондиціонерів.
 4. Висотний монтаж металоконструкцій: систем вентиляції, димоходів для котлів опалення, пожежних драбин, проведення електрозварювальних робіт на висоті.
 5. Верхолазні роботи по установці водостічних труб (водостоків). У сучасному розмаїтті систем водостоку є можливість підібрати таку систему, яка найкращим чином підійде до вашій будівлі. Ми допоможемо встановити таку сучасну систему, провести заміну старої на нову.
 6. Послуги з обслуговування та ремонту вишок і щогл мобільного зв'язку та спостережних постів пожежної охорони.
 7. Верхолазні роботи з монтажу камер відеоспостереження, встановлення та налаштування супутникових антен, прокладка кабельних трас на висоті.
 8. Верхолазні монтажні роботи по установці віконних ролет, грат; зовнішній монтаж склопакетів, виготовлення монтаж, гереметізація і затишення  відливів, козирків.
 9. Висотний монтаж вентильованих фасадів будинків, установка вагонки і сайдингу на балконах, зовнішне утеплення і ремонт виносів балконів.
 10. Верхолазні роботи з монтажу зовнішнього освітлення, підсвічування фасадів, монтаж різдвяних гірлянд, світлодіодне освітлення, заміна ламп у вуличних ліхтарях і ламп в сигнальних маяках.
 11. Верхолазні роботи із застосуванням електро-зварювального устаткування.

монтажні роботиДля правильного та безпечного проведення верхолазні монтажні роботи вимагають правильної організації та юридичного забезпечення. Регулярна перевірка верхолазного обладнання, наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки, персональні посвідчення кождого верхолаза, будівельна ліцензія та дозвіл на початок робіт верхолазів; такий перелік документів та високий рівень контролю може забезпечити тільки серйозна організація, яка і несе відповідальність за монтажні роботи верхолазів.

Для отримання консультації та замовлення верхолазних монтажних робіт у Києві та Київській області ви можете зв'язатися з нами за вказаними нижче телефонами. Можливий виїзд фахівців на об'єкт для оцінки рівня складності та обсягу робіт.

Контактные телефоны:
Київ 044 232 69 67
Київ 044 360 80 49
МТС 066 385 12 02
Київстар 067 715 65 87
Лайф 093 850 33 34

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия