Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Юридична підтримка

Будівельна ліцензія для утеплення фасадівЮридична підтримка висотних робіт. Будівельна ліцензія для утеплення фасадів, дозвіл на висотні роботи.

Висотно-верхолазні роботи сполучені з підвищеним рівнем небезпеки та вимагають якісної юридичної підтримки. Тому правильне оформлення висотних і верхолазних робіт убезпечить замовника від «неприємних сюрпризів» від контролюючих держ. органів.

Ліцензія, дозволи, «корочки»

Для висотних робіт з утеплення фасадів необхідний доступ до даху будівлі. Більшість житлових будинків в Києві обслуговуються ЖЕКами, ОСББ та кооперативами. Для того щоб убезпечити себе і не відповідати за безпеку проведення верхолазних робіт з утеплення квартир, ЖЕК вимагає щоб утеплення фасадів проводила фірма, що має будівельну ліцензію, дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки і щоб працівники альпіністи мали особисті посвідчення підтверджують їх щорічну акредитацію. Серйозні фірми, що займаються утепленням квартир в Києві надають в ЖЕК ліцензію та інші документи що підтверджують їх право на утеплення фасадів.

Договір з юридичною особою. Гарантія.

При замовленні утеплення квартири у ТОВ «КиївПромАльп» ми складаємо договір в якому зазначені реквізити, порядок розрахунків і трьох річна гарантія на утеплення фасадів. У перебігу гарантійного терміну ТОВ «КиївПромАльп» зобов'язане з використанням своїх матеріалів, безкоштовно, ліквідувати недоліки виникли з вини виконавця робіт. Багато фірм дають гарантію на утеплення фасадів 5-10 років і багато клієнтів запитують чому ми даємо гарантію тільки на три роки. Тому що:

По перше - краще реальна гарантія на три роки ніж несправжня на 10 років. Чим менше обіцяють, тим реальніше обіцянка. Ми дійсно відремонтували два утеплення фасаду квартири за останні 7 років і зробили це вчасно і безкоштовно. Причиною розтріскування шпаклювального шару стала бракована партія сухої суміші, але так як матеріали для утеплення закуповувало ТОВ «КиївПромАльп» то це наша відповідальність. Зараз ми більш уважно стежимо за якістю матеріалів для утеплення квартир.

По друге - якщо фасад утепленої квартири «переживе» три холодних зими і три жарких літа і залишиться при цьому без руйнувань, то і наступні 20 років він не буде вас турбувати. Зазвичай проблеми «вилазять» в період пікових температур холодної зимової ночі або, частіше, на пригріві влітку опівдні. Якщо фасад утеплений неякісно замовник про це дізнається в перший же рік після робіт з утеплення.

ТОВ „КиївПромАльп” допоможе Вам правильно організувати і безпечно провести утеплення фасадів в Києві і Київській області.

(044) 360 80 49
(044) 232 69 67
(067) 715 65 87
(066) 385 12 02
(063) 204 31 48

 Типовий договір на виконання робіт

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия