Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Як правильно клеїти пінопласт?

Важливим моментом при зовнішньому утепленні квартир є спосіб і правильність приклеювання пінопласту до утеплюваного фасаду.

Зовнішнє утеплення квартир пінопластом (Київ) прослужить довго якщо звернути увагу на кілька важливих моментів у питанні правильної поклейки пінопласту на стіну.

1. Зовнішнє утеплення квартир пінопластом буде довговічним, якщо відповідально підійти до вибору клею для поклейки пінопласту на фасад квартири.

Клея бувають у вигляді сухих сумішей для приготування розчину з водою і клею-піни (в балонах як монтажна піна).

Як правильно клеїти пінопласт?Вибираючи суху суміш для поклейки пінопласту звертайте увагу на спеціалізацію продукту. Не варто клеїти утеплювач на плиткові, універсальні клеї або на цементно-піщану штукатурку. Клей для пінопласту повинен бути вузькоспеціалізованим, тобто пройти сертифікацію саме для фасадних, зовнішніх робіт з утеплення.

При цьому можна бути впевненим в хорошій агдезіі (приклеюванню) до пінопласту та морозостійкості такого клею.

При виборі клею-піни для зовнішнього утеплення квартир пінопластом та ж історія.

Монтажна піна для утеплювачаМонтажна піна і клей піна для поклейки утеплювача - різні речі. Утеплювач на клей-піну можна клеїти на будь-які поверхні, на цеглу, бетон, на пластик, на метал, на масляну фарбу; в той час як мінеральний клей добре липне тільки до мінеральних поверхонь. Ще одна перевага клей-піни для пінопласту, це можливість використовувати при мінусових температурах, в клей піні немає води яка може замерзнути, на відміну від розчину. Для наклеювання пінопласту годиться тільки спеціальна клей піна, не використовуйте монтажну піну! При використанні клей-піни є кілька нюансів:

  • використовуйте клей піну тільки на рівних фасадах, адже якщо розчином, на маяках, ви вирівняєте стіну то пінопласт на клей піні повторить нерівності фасаду.
  • відразу ж купите пістолет для монтажної піни, коштує він недорого але зекономите вам багато часу.
  • накладаючи клей-піну по периметру аркуша утеплювача зробіть розриви в декількох місцях - повітряна подушка під утеплювачем має бути спільною.
  • в суху жарку погоду намочіть стіну безпосередньо перед поклейкой пінопласту на піну - тримаються буде відмінно.

2. Зовнішнє утеплення квартир пінопластом приноситиме користь багато років, якщо при наклеюванні утеплювача клей правильно розподілявся по листу пінопласту.

При зовнішньому утепленні квартир пінопластом в Києві, стандартним є лист пінопласту 0.5м на 1м.

Для правильної поклейки такого листа площею 0,5 М2 достатньо розподілити клей на 6-8 маяків (ляпухи). Якщо зовнішня стіна рівна, маяки повинні бути однаковими, різною кількістю розчину на маяках можна (і треба) вирівнювати криві стіни.

Зовнішнє утеплення квартир пінопластом КиївТакож можливий розподіл разчину по периметру аркуша за допомогою зубчастого шпателя, ще такий спосіб називають "під гребінку". На жаль "під гребінку" пінопласт можна клеїти тільки на відносно рівних стінах, так як немає можливості вирівняти площину за рахунок розчину під листом утеплювача. Наносячи клей зубчастим шпателем по периметру аркуша утеплювача, не забудьте зробити кілька розривів, для поєднання повітряної подушки під пінопластом.

Клей-піна наноситься по периметру аркуша пінопласту (не забувайте про розриви) і велика буква Z всередині аркуша. Поверхня утеплювача повинна бути чистою і без пилу. Якщо перед нанесенням клею-піни лист утеплювача намочити - преклеітся міцніше.

3. Зовнішнє утеплення квартир пінопластом коли дюбелити?

Дюбелити - свердлити отвори і забивати спеціальні дюбелі для механічного кріплення пінопласту.

Дюбелити можна відразу ж після поклейки, але обережно щоб не зіпсувати виведену вами площину пінопласту на нерівному фасаді. Якщо перепади на фасаді більше 40 мм дюбелити краще після повного висихання клею (24 години і більше, залежно від темпереатури).

Якщо не дюбелити відразу після поклейки (наприклад неділю - шуміти не можна, можна тільки клеїти), то необхідно почекати повного висихання клею (24 години і більше, залежно від темпереатури).

Не можна дюбелити коли клей трохи "взявся", але до кінця не висох. Утворилися тріщини не "заживуть" і сильно послаблять кріплення утеплювача до фасаду квартири.

Ну і головне: навіть найякісніший клей і найправильніша поклейка не замінять механічного кріплення утеплювача дюбелями! 6 штук на М2 - як "Отче Наш". Сьогодні на ринку Києва дуже небагато виробників пропонують якісні дюбеля для кріплення теплоізоляції, вибир проконсультуйтеся з практикуючим (!) фахівцем, Наприклад у нас.

Ми пропонуємо професійні послуги по Зовнішнє утеплення квартир пінопластом (Київ) з дотриманням технології і якісними фасадними матеріалами.

Контактні телефони:

(044) 360 80 49
(044) 232 69 67
(067) 715 65 87
(063) 204 31 48
(066) 385 12 02

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия