Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Утеплення будинків

Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджає про випадки неякісного утеплення фасадів!       Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      Обережно - низькі ціни! "КиївПромАльп" попереджує про випадки неякісного утеплення фасадів!      

Роботи з утеплення фасадів котеджів та багатоквартирних будинків у Києві та Київській області компанія «КиївПромАльп»

Утеплення будинківЩо Ви отримуєте замовивши утеплення фасаду будинку в Києві?

 • Отримуєте комфортні температурні умови і економите на опаленні утепленого будинку взимку і на охолодженні влітку;
 • Захищає від вогкості стін, появи грибка, відклеювання шпалер;
 • Звукоізоляція будинку внаслідок утеплення фасаду.
 • Заразом покращуєте зовнішній естетичний вигляд утепленого фасаду.
Що Ви отримуєте замовивши утеплення фасаду у ТОВ «КиївПромАльп»?
 • Готовність консультувати вас по телефону стільки, скільки вам необхідно, щоб прийняти зважене рішення про утеплення фасаду будинку. Можете далі не читати - телефонуйте, ми відповімо на всі питання.
 • Наш менеджер-замірщик приїде у зручний для Вас час (Київ).
 • Договір з юридичною особою, мокра кругла печатка, реквізити, адреса і гарантія.
 • Пунктуальні і тверезі майстра альпіністи.
 • Акції та знижки. Растрочки на роботи з утеплення фасадів В Києві.
 • Юридично правіьная і безпечним організація висотно-верхолазних робіт з утеплення стін зовні. Будівельна ліцензія та Дозвіл на висотні роботи.
 • Увага і готовність реалізувати саме Ваші завдання.

Технологія і Матеріали для термоізоляції фасадів будинків:

утеплення фасадів котеджів та багатоквартирних будинківДля робіт по зовнішньому утепленню фасадів будинків у Києві ми застосовуємо пінопласт - 25 виробник Століт.

Застосування пінопласту меншої щільності для зовнішнього утеплення будинків неприпустимо. За бажанням клієнта при утепленні котеджів і перших поверхів багатоповерхових будинків у Києві можливе застосування екструдованого пінополістиролу, пінопласту марки - 35 або фасадної мінеральної вати.

Правильне приклеювання плит з дотриманням зв'язки запобігає появі вертикальних тріщин на утепленому фасаді будинку.


приклеивание плит утеплителяСпеціальний клей «ANSERGLOB» BCX 39 розподіляється по листу пінопласту рівномірно на шість маяків.

Додатково пінопласт закріплюється дюбелями «СТОЛІТ» 110мм, в обов'язковому порядку, шість дюбелів на М².

При нанесенні першого шару шпаклівки («ANSERGLOB» BCX 40) застосовується спеціальна фасадна Склосітка Століт з щільністю 145 р./М². На всі зовнішні кути утеплення фасадів проклеюється фасадний куточок.

Проводиться клейова герметизація торцевого периметра всього шару утеплення. Наноситься 2 шари шпаклівки.


утеплення будинків КиївНа утеплюваний фасад перед фарбуванням наноситься шар грунтовки. Фарба фасадна «Dufa FASSADENFARBE 90»

Установка відливу по верхньому краю зовнішнього утеплення стін. Стик відливу зі стіною заповнюється герметиком для зовнішніх робіт, що захищає ваш фасад від косого дощу. Віконні відливи робимо на замовлення в ваш розмір, білі. Під віконним відливом укіс утеплюємо в обов'язковому порядку.

ТОВ «КиївПромАльп» - ми робимо саме так! Все це забезпечує дійсно якісне і надійне утеплення фасадів будинків.

Ми впевнені в якості використовуваних матеріалів і в професіоналізмі наших фахівців. Тому всі види робіт оформляються у вигляді договору між замовником та ТОВ "КиївПромАльп".

Юридичне забезпечення верхолазних робіт по зовнішньому утепленню стін:

 1. Будівельна ліцензія та Дозвіл на висотні роботи.
 2. Договір з юридичною особою.
 3. Співробітники пройшли відповідні курси і мають необхідні допуски та акредитацію для виконання висотних робіт.

Зверніть увагу, що згідно ст.354 ч.3. Трудового кодексу України, у разі виконання висотних робіт неакредітірованнимі промисловими альпіністами, відповідальність за їх життя і здоров'я лягає на замовника.

Щоб дізнатися ціну на утеплення фасадів будинків клікніть тут.

Ми пропонуємо професійні послуги по зовнішньому утепленню будинків з дотриманням технології і якісними фасадними матеріалами.

Контактні телефони:

044 360 80 49
044 232 69 67
067 715 65 87
063 204 31 48
066 385 12 02

Утепление фасадов домов пенопластом Утепление фасадов домов пенопластом

Утепление фасадов домов пенопластом Утепление фасадов домов пенопластом

Утепление фасадов домов пенопластом Утепление фасадов домов пенопластом
Утепление фасадов домов пенопластом Утепление фасадов домов пенопластом

Утепление фасадов домов пенопластом Утепление фасадов домов пенопластом

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия