Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Пластифікатори та протиморозні добавки

Пластифікатори та протиморозні добавки

Традиційно в зимовий період будівельні, гідроізоляційні, утеплювальні роботи, які проводять на відкритому повітрі, лише уповільнюють, однак не припиняють. Зазвичай, на зимові роботи впливають погодні умови, особливо, коли добова температура знижується нижче +5°С, тобто температура, при якій в'яжучі властивості бетонів та розчинів знижуються. А при температурі нижче 0°С відбувається замерзання води. Для забезпечення робіт у зимових умовах застосовують два способи вирішення цієї проблеми: прогрівання будівельного розчину або введення у розчин протиморозних добавок. При виконанні утеплювальних робіт прогрівання неможливе, тому компанія "КиївПромАльп" використовує протиморозні добавки та пластифікатори провідних українських та закордонних виробників – "Cerezit", "Мастєр", "Віртуоз"  та ін.

Протиморозні добавки та пластифікатори для бетону та цементних розчинів дають змогу альпіністам працювати з цементними розчинами всіх видів, а саме: монолітного та збірного бетону, залізобетону, розчину для приклеювання пінополістиролів та пінопластів, розчину для кладки цегли, цементних штукатурок тощо, при понижених температурах до -20°С.

Протиморозні добавки вищезгаданих виробників є комплексними добавками, що поєднують у собі властивості пластифікаторів, прискорювачів твердіння та антифризу, які покращують властивості бетону та цементних розчинів. Добавки підвищують морозостійкість бетону/розчину до F 200, збільшують водонепроникність, прискорюють набір міцності бетону/розчину, підвищують щільність бетону/розчину, підвищують пластичність  бетону/розчину – штукатурний шар лягає рівніше, дають змогу виконувати роботи при температурі до -20° С із обов'язковим зменшенням кількості води замісу на 15-20%.

Відповіді на основні питання, які цікавлять наших потенційних клієнтів при застосуванні протиморозних добавок:

  • не знижує кінцеву міцність бетону/розчину, не дає висолів, не руйнує арматуру та армуючу сітку;
  • не потребує прогрівання розчину;
  • термін застосування розчину після введення добавки  –  1-2 години;
  • ефективність добавки залежить від мінерального складу цементу та характеристик наповнювачів, тому оптимальне дозування добавок слід перевіряти експериментально на матеріалах, які застосовуєте, але зазвичай для  Cerezit Ст. 85, Ст. 83 використовується антиморозна добавка Cerezit, для суміші «Мастєр Супер» використовується пластифікатор виробництва Мастєр і т.д.;
  • можна додавати до сухих будівельних сумішей на основі цементу;
  • до складу добавок входять компоненти, які належать до 4-го класу шкідливості. Не допускати контакту зі шкірою обличчя, очима. Відповідає санітарному законодавству України.

Дзвоніть нам! Ми утеплимо дуже якісно навіть взимку!

<<Назад

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия