Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Утеплення взимку – це реальність!

Утеплення взимку – це реальність!

Розвиток технологій виробництва будівельних сумішей та протиморозних добавок плюс набуття досвіду виконання утеплювальних робіт в холодний період майстрами альпіністами дають змогу компанії "КиївПромАльп" не припиняти роботи із зовнішнього утеплення фасадів будинків у зимовий період.

Звичайно термін виконання робіт збільшується на 30-50%, але загалом все залежить від погоди, як і влітку.

В зимовий період принциповості набуває вибір розчину для приклеювання та штукатурки утеплюючих матеріалів (пінопластів, екструдованих пінополістиролів), а також підбір відповідних протиморозних добавок та пластификаторів.

В холодний період компанія «КиївПромАльп» для приклеювання та штукатурки утеплюючих матеріалів використовує:

  • суху суміш «Мастєр Супер» з обов’язковим  додаванням протиморозної добавки марки "Мастєр";
  • суху суміш Cerezit Ст 83 «зима» – для приклеювання, Cerezit Ст 85 «зима» – для штукатурки утеплюючих матеріалів з обов’язковим  додаванням протиморозної добавки марки Cerezit. Навіть без добавок суміші Cerezit ст85, ст83 з маркуванням «зима» дозволяють працювати при 0° С і ефективні, якщо найближчі 8 годин температура не знизиться нижче -5° С, але протиморозна добавка використовується в будь-якому випадку.

В холодний період протиморозні добавки додаються в будь яку погоду, навіть якщо вдень температура +15°С, тому що нічну температуру точно передбачити неможливо. Протиморозні добавки дозволяють виконувати роботи при температурі вище -20°С.

Окрім вибору розчину для приклеювання та штукатурки утеплюючих матеріалів, а також підбору відповідних протиморозних добавок технологія не відрізняється від літньої.

Р.S. автор даної статті, задля експерименту, утеплив стіну власного гаражу по системі Cerezit «зима», роботи виконувались у лютому 2007 року, при температурі від -3 до -8° С . Результат перевищив сподівання – штукатурка лягала рівніше і при висиханні розгладжувалась (антимороз містить пластифікатор, що збільшує пластичність розчину). Міцність та надійність не постраждали. Гараж досі теплий та красивий.

Дзвоніть нам! Ми утеплимо дуже якісно навіть взимку!

<<Назад

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия