Київ 
 (044) 232-69-67
 (066) 385-12-02
 (093) 850-33-34

Телефонуйте!

Видалення бурульок та снігу

Очищення від снігу, зледеніння й бурульок

 (абонентське обслуговування й разові послуги):

Очищення покрівлі від снігу промисловими альпіністами

У зимовий період на дахах накопичується значна кількість снігу й льоду (бурульок), який необхідно прибирати для запобігання мимовільного сходу. Для очищення дахів від снігу залучаються промислові альпіністи й висотники – персонал, що має навички роботи на висоті і широкий досвід таких робіт.

Послуги з очищення покрівлі можуть надаватися промисловими альпіністами як одноразово, так і на абонентській основі. При замовленні одноразових послуг промислових альпіністів чищення даху буде зроблено в зручний для вас час. Як правило, це вечірні і навіть нічні години, коли потік пішоходів мінімальний. При замовленні очищення покрівлі від снігу й криги необхідно подбати про відсутність автомобілів у зоні падіння снігу і бурульок. Промислові альпіністи також залучають до виконання робіт людей, які не допускають неуважних пішоходів до небезпечних зон, обгороджених червоною аварійною стрічкою.

Очищення покрівлі від снігу є необхідним профілактичним заходом, що запобігає  пошкодженню несучих конструкцій під вагою снігу та льоду, мимовільному сходженню снігових мас і льоду, порушенню герметизації покрівлі та руйнуванню фасаду внаслідок розриву льодом.

Для очищення покрівлі часто застосовують автоматичні антикригові системи, які викликають танення снігу через прогрів покрівлі електричним термокабелем. Проблеми застосування антикригових систем виникають при ушкодженнях електричного кабелю. У кращому разі система просто перестає працювати, а в гіршому ці ушкодження можуть викликати коротке замикання, що у свою чергу може призвести до пожежі.

Ще одна проблема експлуатації антикригових систем виникає при рясних снігопадах. Сніг, що випадає на покрівлю, не встигає рівномірно танути і стікати, і  як наслідок, навколо термокабеля утворюється порожнина, що йде по всій його довжині. Через повітряний проміжок, що утворився, сніг майже не тане, й система, по суті, перестає функціонувати.

Засіб боротьби з подібним явищем – ліквідувати порожнину. Це зробить можливим контакт снігу з нагрітим термокабелем і танення снігу. Також варто розрахувати сповзання снігу при таненні так, щоб сніг до кабелю "підходив" би силою власної ваги.

Механічне чищення покрівлі – це краща альтернатива антикриговим системам, які мають ряд недоліків і навіть перестають функціонувати при несприятливих погодних умовах.

Очищення покрівлі – це роботи, пов'язані з підвищеною небезпекою. Не варто зневажати безпекою, наймаючи персонал, що не володіє навичками організації безпечних робіт на висоті. Очищення дахів від снігу із залученням кваліфікованого персоналу (промислових альпіністів, висотників) – це оптимальне рішення по швидкості та якості робіт, вартості і зручності їх проведення.

Очищення покрівлі від снігу необхідне не тільки в ранній період танення снігу ( квітень-березень) і утворення бурульок, але і як профілактична міра протягом всього періоду снігопадів. Не допускайте накопичення снігу!

Промислові альпіністи надають послуги по очищенню покрівлі як у вигляді абонентського обслуговування, так і одноразових виїздів.

Промислові альпіністи, виконуючи очищення даху, перекривають потік пішоходів або відводять його на безпечну відстань, огороджуючи прилягаючу до оброблюваної сторони територію. На цій же території працює людина, що попереджає про небезпеку. Власникам автомобілів, що намагаються припаркуватися, робиться попередження. Скинуті після очищення сніг та лід збирає двірник або ж колектив висотників.

Зателефонуйте за номерами 360 57 50 або 360 80 49 – і ми обіцяємо Вам детальну консультацію по телефону, наш спеціаліст виїде на об'єкт та проконсультує вас безкоштовно (в разі розміщення замовлення в "КиївПромАльп" :))

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студия